top of page

הנחיות לכותבים

יש לכם תובנה על זוגיות או על טיפול בעקבות עבודה כמטפלת זוגית ממוקדת-רגש? רוצה לשתף באנקדוטה מהקליניקה? הצלחתם להחזיר אהבה?

הבלוג שלנו ישמח לפרסם את הרשימה שכתבתם על כך.

 

לבלוג ניתן לשלוח טקסט בכל פורמט, אך יש להקפיד על הכללים הבאים:

 • יש לשלוח את הטקסט כקובץ WORD  לשרי לביא, עורכת הבלוג, לכתובת המייל: blog.eftcisrael@gmail.com

 • בגוף המייל עליכם להצהיר כי כל הזכויות על הטקסט ששלחתם שמורות לכם וכי אתם מתירים לאתר להשתמש בתוכן שלכם. עליכם לכתוב את הפסקה הבאה:

 • “אני מודע/ת לכך כי עלי להישמר שלא למסור לאתר תכנים שאני איני בעל הזכויות בהם. במסירת התוכן לאתר, אני מאשרת כי אני בעלת זכויות הקנין הרוחני בו, וכי אני בר רשות להתרת פרסום התכנים באתר. אני מודע לכך כי זכויות הקניין הרוחני בתכנים שנמסרים על ידי לפרסום באתר נשארים בבעלותי, אך אני מקנה בזאת ל  EFT ISRAEL רישיון חינם שאינו מוגבל בזמן, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק ולהשתמש במידע לפי שיקול דעתה, בכל שירותי התוכן שהיא מספקת, ובכל מכשיר קצה”.

 • בסוף הפסקה הזו עליכם לחתום את שמכם.

 • למרבה הצער, האתר לא בנוי כרגע באופן שיכול לשלב פוסטים באנגלית ופוסטים בעברית באותו עמוד. אם אתם רוצים לשתף בחוויות שלכם כמטפלים זוגיים דוברי אנגלית בישראל, אנא צרו קשר עם ניסן לחמן, EFT Israel English Editor, במייל: nissanlachman@gmail.com

 • האתר שומר לעצמו את הזכות לערוך את הפוסט, ולשנות את הכותרת שלו ואת כותרת המשנה. כל זאת תוך התייעצות עם הכותב, אך ללא צורך בהסכמתו.

 • תמונה אטרקטיבית מושכת קוראים, ומייפה את הבלוג שלנו. אם יש לכם המלצות לתמונת אילוסטרציה, אתם מוזמנים לשלוח גם אותה במייל לשרי לביא, עורכת הבלוג. אך אנא שימו לב כי התמונה חייבת להיות חינמית וללא זכויות יוצרים. ברשימה הבאה תוכלו למצוא מידע על מאגרי תמונות רלבנטיים: http://yazamnik.com/amazing-free-stock-photo-sites/

 • כמובן שכל תמונה שצילמתם או יצרתם בעצמכם, יכולה לשמש אתכם בבלוג, כל עוד לא מצולמים בה אנשים שלא נתנו את רשותם לפרסום התמונה. אם אתם בעלי הזכויות על התמונה, אנא ציינו זאת במייל.

 • יחד עם זאת, האתר שומר לעצמו את הרשות לערוך את הרשימה, ובכלל זה גם את החופש להחליט על תמונת האילוסטרציה של הפוסט. כל זאת תוך התייעצות עם הכותב, אך ללא צורך בהסכמתו.

 • הכותב רשאי בכל עת לבקש שרשימתו תוסר מהאתר, והאתר יעשה כל שביכולתו כדי לעשות זאת בהקדם, בתוך לוח זמנים מתקבל על הדעת.

 • אתר EFT ISRAEL  שם לו למטרה לזכות בהכרה על ידי ארגון ICEEFT, ולשם כך עליו  להקפיד על שני כללים: 1. כל כותב המציג את עצמו באתר כמטפל, צריך להיות בעל הכשרת בסיס לפחות בטיפול זוגי ממוקד רגש, דהיינו, לעבור את האקסטרנשיפ. מאחר שמטרתנו היא לאגד באתר זה את כל המטפלים הזוגיים ממוקדי הרגש בישראל, כולל מטפלים זוגיים דוברי אנגלית, אנחנו מאפשרים לכל מטפל זוגי שעבר את האקסטרנשיפ להירשם ברשימת המטפלים הזוגיים שלנו. מסיבות לוגיסטיות, אם כך, מטפל זוגי שרוצה לחלוק את חוויותיו מעולם הטיפול הזוגי בבלוג שלנו, צריך לוודא קודם לכן שהוא מופיע ברשימת המטפלים הזוגיים שלנו. 2. אתר EFT ISRAEL מוקדש לגישת הטיפול הזוגי ממוקד הרגש שפותח על ידי דר' סו ג'ונסון. אנחנו רוכשים כבוד לגישות טיפוליות אחרות, וברי לנו שכמטפלת זוגית מצוינת את משלבת בקליניקה שלך גם טכניקות נוספות בבואך לעזור לזוגות במצוקה, אבל בבלוג הזה אנחנו מתמקדים אך ורק באותן חוויות, תובנות ואנקדוטות הקשורות לעבודתך כמטפלת זוגית ממוקדת רגש, ולא נוכל לפרסם פוסטים המתייחסים במפורש לגישות טיפוליות אחרות.

 • עוד חשוב לציין כי עמידה בתנאי הסף אינה מחייבת את האתר לפרסם את הפוסט שהוגש לה בבלוג או בכל חלק אחר של האתר. החברה ו/או האתר ישקלו את פרסום, ואינם מתחייבים לנמק את החלטתם בעניין רשימות הנשלחות אליהם. האתר רשאי לסרב להעניק גישה לאתר ו/או לבטל או לחסום כניסת משתמש לאתר, ובכלל זה למחוק רשומה של מטפל, לפי שיקול דעתם המוחלט והבלעדי וללא הודעה מראש. ביטול ומחיקה כאמור לא יהווה הפרת חוזה ולא יטיל על החברה ו/או האתר אחריות כלשהי לנזקים ו/או הוצאות ו/או הפסדים כלשהם שיגרמו עקב כך למשתמש.

 • בכוונת החברה כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת החברה ו/או האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית החברה ו/או האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת ובכלל. החברה והאתר לא ישאו בכל אחריות בגין כך ולא יינתן כל פיצוי כספי ו/או זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

 • מטפל המבקש לפרסם פוסט  באתר מסכים בזאת, לשפות ו/או לפצות את החברה ו/או האתר ו/או כל אדם מטעמם, מיד עם דרישתה הראשונה של החברה, בגין כל נזק ו/או תשלום ו/או הוצאה, לרבות כל הוצאה הכרוכה בהליך משפטי, אשר נובעים מהפרת התנאים ההתניות וההודעות בתנאי שימוש אלה על ידי המשתמש או בקשר עם פעילות המשתמש באתר.

 • אם קראת את כל זה, ואת עדיין מעוניינת לשתף את קהילת המטפלים הזוגיים ואת הזוגות המחפשים טיפול זוגי בחוויות שלך בקליניקה, במחשבותייך על משברים בזוגיות, וכו', אנחנו נשמח! שימי לב, שאנחנו יכולים מבחינה טכנית לפרסם טקסט שלך שכבר פרסמת קודם לכן במקום אחר, כמו למשל בעמוד הפייסבוק שלך, אבל מאד מומלץ לעבור על הטקסט ולערוך אותו מחדש לטובת הבלוג שלנו. הסיבה העיקרית לכך היא מעט ארצית, וקשורה לחשיפה של האתר. מן הסתם, אם את כותבת אצלנו, את מעוניינת שיקראו מה שכתבת. בנוסף אם את כותבת כאן, הרי את מופיעה ברשימת המטפלים הזוגיים שלנו. וכמטפלת זוגית את בוודאי מעוניינת שזוגות שסובלים מקשיים בזוגיות ומחפשיים ייעוץ זוגי יגיעו לאתר. לצורך זה אנחנו צריכים שמנועי החיפוש של גוגל יסרקו את התוכן שאת מפרסמת ויתנו לו ציון גבוה. המנוע של גוגל הוא לא מורה לספרות, והציון שהוא נותן לנו מתבסס בעיקר על מקוריות התוכן שמתפרסם אצלנו ועל הרלבנטיות שלו. אם תשלחי לנו לפרסום רשימה זהה לרשימה שכבר פרסמת במקום אחר, גוגל יזהה זאת, ולא נרוויח שום נקודה מהרשימה שלך. לכן נשמח מאד אם תשבי עוד פעם אחת מול המחשב, תקראי את המחשבות היפות שלך על טיפול וייעוץ זוגי, ותחשבי איך את יכולה לערוך אותן באופן שגם ירענן אותן עבור המטפלים הזוגיים והזוגות שגולשים באתר, והן עבור מנועי החיפוש הנוטים להשתעמם בקלות.

 • לסיום, כדי שעוד אנשים יקראו מה שכתבת, אל תשכחי לקשר אל הפוסט שלך מכל מקום שאת יכולה, ובעיקר מעמוד הפייסבוק שלך.

 • צוות EFT ISRAEL 

  bottom of page