top of page

רשימת המטפלות

לפניכם רשימת המטפלות והמטפלים של EFT ISRAEL.

 

אנחנו מקווים שהמידע המוצג כאן יקל עליכם למצוא את המטפלת או המטפל הזוגי המתאימים לכם. אם אתם זקוקים להכוונה נוספת, מכל סיבה שהיא,

אנא צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא את האדם הנכון עבורכם.

הנחיות למבקשות להופיע ברשימת המטפלות >> 

*דרגות ההסמכה נקבעות על פי ICEEFT, הארגון הבינלאומי להצטיינות בטיפול זוגי ממוקד רגש, והן: מטפל/ת EFT מוסמכ/ת, ואחריהן מטפל/ת EFT מתקדמ/ת, ומטפל/ת EFT .

קהילת המטפלים שלנו מונה כ-80 מטפלים - על מנת לקבל את כל הרשימה
אנא עשו שימוש בכפתור 
'הראה עוד'
רשימת מטפלים
Rolling-1s-200px.gif
תנאי שימוש

לפני כל פניה לטיפול, יש לקרוא את תנאי השימוש, תנאי הגנת המידע ומדיניות הפרטיות באתר.

 

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים, ההתניות וההודעות הכלולים בתנאי שימוש אלה כלשונם. השימוש באתר ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות.

המידע והעצות הניתנים באתר, בפורומים של האתר ובבלוגים של האתר, הם בגדר מידע כללי המוגש כשירות לציבור בלבד, אין בהם כדי להוות תחליף לבדיקה או לייעוץ אצל רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים או מומחים אחרים, ואינם בגדר "אבחנה רפואית", "חוות דעת רפואית", "המלצה לטיפול רפואי" או "תחליף לטיפול רפואי". בכל מקרה שבו קיימת בעיה רפואית או מתעורר חשד לקיומה, יש להזמין ביקור אצל רופא או רופאת המשפחה, או רופאים במקצועות אחרים, ולהיבדק.

 

בכל מקרה של בעיה דחופה, מקרה חירום או מצב מצוקה (גופני או נפשי) - יש לפנות לקבלת טיפול רפואי אצל הרופא או הרופאה המטפלים, לחדר המיון של בית החולים הקרוב או למגן דוד אדום (באמצעות מספר החירום 101), בכל הארץ.

 

בעצם השימוש באתר, בפורומים של האתר ובבלוגים של האתר המשתמש מוותר על כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי הכללית ו/או צוות הכותבים, העורכים והיועצים של האתר.

המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד אשר יש להתייחס אליהם בזהירות ובביקורתיות, ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה.

לעיתים, התכנים המגיעים לרב מצדדים שלישיים, מבטאים אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית של הכותב בלבד, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באתר, ובכלל זה אין להסתמך על התכנים והמידע הניתנים באתר בכלל, ועל מידע ו/או עצה הניתנים על ידי מומחים (מטפלים זוגיים, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מדריכים, ואנשי מקצוע אחרים בכל תחום שהוא, הן בפורומים השונים והן בכתבות המופיעות באתר), ובכל עניין רפואי, נפשי או משפטי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים.

על אף שהאתר פועל במטרה שהמידע והתכנים יהיו נכונים ומדויקים ככל שניתן, המשתמש מצהיר בזאת, כי ידוע לו שהתכנים עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, והחברה מזהירה שלא להסתמך עליו ולפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מתאים.

האתר ו/או ספקי התכנים והשירותים, עובדיהם, מנהליהם ו/או מי מטעמם אינם נושאים בכל אחריות ביחס לתכנים המוצגים באתר, תכנם, מהימנותם, אמינותם, דיוקם, והשפעתם, הישירה או העקיפה, על המשתמשים ו/או הגולשים ו/או כל אדם הנחשף אליהם ו/או המחליט לפעול על פיהם.

למען הסר ספק, באתר זה, המילים "מטפל/ת", "מדריך/ה", "טיפול", ו"הדרכה" משמשות במפורש לצורך קבלת ייעוץ או הכשרה במודל טיפול הזוגי ממוקד-רגש,  Emotional Focused Therapy for Couples, ואינן מרמזות / מהוות אחריות רפואית/ אתית / משפטית במקרים הנדונים. לכל דבר וענין, "מטפל" הוא אדם שעבר, לטענתו, את הכשרת הבסיס ("אקסטרנשיפ") ב EFT, ויכול לתת ייעוץ לזוגות המבקשים עזרה על פי אסכולת הטיפול הזוגי ממוקד הרגש, "מטפל מוסמך" הוא אדם שהוסמך, לטענתו, על ידי האגודה הבינלאומית להצטיינות בטיפול זוגי ממוקד רגש, הנקראת ICEEFT, ו"מדריך" הוא יועץ ב EFT, שהוכר על ידי ICEEFT, כמי שיכול לספק למטפלים את שעות הלימוד והייעוץ ב EFT הנדרשות להסמכה. כל הלקוחות הפונים למטפלים באתר לקבלת ייעוץ, וכל המטפלים הפונים להדרכה / התייעצות, אחראים באופן מלא על בחירתם במטפל/טיפול או מדריך/הדרכה, ולכך, במידה שיש בכך צורך, אחראים לוודא שאלו מוכרים ומורשים על ידי רשויות הרישוי הרלבנטיות. אין בהגדרה "מטפל" או "מדריך" בכדי לרמז או לטעון כי המטפל האמור מציע טיפול פסיכותרפי או פסיכולוגי על פי כל קנה מידה אחר.

להמשך קריאה >>

bottom of page